Новости

Побједа Слободе у Сарајеву

18.5.2017. године
Фудбалери Слободе МГ остварили су побједу у шестом колу плаy-оут фазе Прве лиге Републике Српске.

Доста узбудљив меч одигран је у Источном Сарајеву, а гдје су снаге одмјерили домаћа Славија и Слобода из Мркоњић Града. Гости су славили са 1:3. Но, први до водства, стигли су плаво-бијели. Играо се 14. минут када Лаловић доводи Славију у водство.
Након тога, домаћин је пао у игри што је противник зналачки искористио. У 31. минути меча, фудбалер Слободе упутио је доста јак шут којег дефанзивац домаћих Милан Лаловић леђима скреће у властиту мрежу за 1:1.

Друго полувријеме, донијело је доста бољу игру Мркоњићана. Сладојевић је у 57. минути меча био највиши у скоку након корнера, чиме Слобода долази у водство од 1:2. Kоначних 1:3, поставио је Мирковић у 73. минути.